Meguntad az egyhelyben toporgást? Kipróbálnád magad egy rugalmas munkaidejű, fiatalos csapat tagjaként? A Ginop Gyakornoki program keretén belül most megteheted! Jelentkezz, ha úgy érzed neked való a Terjesztési Manager poszt, és illenek rád az elvárások ismérvei! Munkád során rengeteg új emberrel találkozhatsz, ami által kialakíthatod kapcsolataidat, bele láthatsz a kereskedelem világába. Önéletrajzod küld a megadott email címre.

Feladatok:

  • Kis magazinok terjesztése Pécs területén
  • A magazinok terjesztésének folyamatos után követése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • 25. életévét be nem töltött, regisztrált munkanélküli fiatal
  • B kategóriás jogosítvány
  • OKJ – s végzettség
  • Felelősségteljes, megbízható munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Kommunikációs készség
  • Csapatszellem
  • Terhelhetőség

 Amit mi biztosítunk:

  • Terjesztői autót, mint munkaeszközt
  • A terjesztést segítő eszközöket (laptop, telefon, bőrönd)
  • Fix biztos napi 8 órás bejelentés
  • Dinamikus csapatban való elhelyezkedés
  • Előre jutási lehetőség

Ha bármi kérdésed van, ezen a számon felteheted: 0672/ 525 570

Várjuk jelentkezésed!

A HIDRO-MOBIL Kft. 23 éve alapított, dinamikusan fejlődő cég, mely hidraulikával, pneumatikával, kenéstechnikával és automatizálással foglalkozik. Tervezünk, kivitelezünk, szervizelünk, gépeket és alkatrészeket értékesítünk. Mi képviseljük a PARKER HANNIFIN, a YUKEN, a PERMA-TEC, a BIJURDELIMON cégeket. A PARKER HANNIFIN CO. csúcsminőséget képvisel a hidraulika, pneumatika és az automatizálás területén.

Feladatok: Szakmai feladatok végzése (automatizálási, villanyszerelési, forgácsolási, cégügyviteli).

Elvárások: Villanyszerelő, (villanyszerelés, automatizálás, PLC használat)  Műszaki-cikk kereskedő (ajánlatok készítése és kiküldése, anyagok beszerzése, eladása, adminisztráció, raktározás), Villamosmérnök-asszisztens (automatizálás): Szerszámkészítő (mérőműszerek használata, beállítás, ellenőrzése) ,   Bolti eladó (műszaki cikkek (csatlakozók, csavarzatok, hidraulika- és egyéb tömlők, hidraulikus- és pneumatikus alkatrészek eladása, beszerzése, raktározás, eladása, vevőkkel kommunikáció)

OKJ -s végzettség, még nem töltötte be a 25 éves életkor, előny a B kategóriás jogosítvány és nyelvtudás

tanulói jogviszony és felsőfokú végzettség kizáró okok

Amit kínálunk: gyakornoki pozíció bruttó 181.000,-Ft fizetéssel, munkavégzéshez szükséges eszközök, betanítás

Munkavégzés helye: Pécs

flexeco vending

Melegital porok gyártásával foglalkozó céghez termelési gyakornok pozícióba keresünk 25 év alatti, bármilyen OKJ-s végzettséggel rendelkező kollégákat. Feltétel: ne legyen nappali tagozatos hallgatói jogviszony.
Főbb feladatok: a csomagoló üzemrészen a szalagról lejövő fél kilós, 75 dkg-os, illetve egy kilogrammos termékek dobozolása; valamint a dobozok raklapolása.
Ilyen területen szerzett tapasztalat, illetve targoncás jogosítvány előny, de nem feltétel.
Amit kínálunk: versenyképes fizetés, napi egyszeri melegétkeztetés, tömegközlekedés esetén bejárási támogatás, fiatalos csapat, előrelépési lehetőség.

ginop1